Gelişimsoft Yazılım - Web Yazılım Hizmetleri

Kurumsal Yazılım ve Web Yazılım Hizmetlerimiz

Kurumsal Yazılım ve Web Yazılım Hizmetlerimiz

Web yazılım, web siteleri oluşturma sürecinde sitenin bütün fonksiyonlarının, diğer bir deyişle beyninin oluşturulma sürecidir. Genellikle internet ortamı (WWW - World Wide Web) için hazırlanan web yazılımları amaca göre intranet ortamları için de oluşturulabilir. Web yazılımları amaca göre en basit bir sayfa veya en gelişmiş komplike uygulamalar da olabilir. Neticede tümü web yazılımın alanına girmektedir. Örnek vermek gerekirse dünya çapında en çok bilinen ve günlük tekil milyonlarca ziyaretçiye sahip başlıca web siteleri: Google, Facebook, Yotube, Twiitter, Yahoo, Amazon, Wikipedia'dır. Gelişmiş web yazılımlara sahip bu gibi sitelerin ortak özellikleri her ülkeden milyonlarca kullanıcının aynı web yazılımı eş zamanlı kullanabilmeleridir. Web yazılımın en büyük avantajı da burada ortaya çıkmaktadır.

Ülkemizde de bir çok gelişmiş ve kullanıcıların güvenini kazanmış alışveriş siteleri, sosyal medya siteleri, içerik yönetim siteleri bulunmaktadır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün yeni fikirler ve projeler üreten girişimciler yeni web sitelerini web dünyasına kazandırmaktadır. Devasa 'Web Pastası'ndan küçük de olsa bir pay kazanan web siteleri girişimcilere büyük kazançlar sağlamaktadır.Web projelerinin başarıya ulaşmasını sağlayan temel iki temel unsurun bir araya gelmesi gerekmektedir. Bunlardan biri Girişimci'nin projesine inanması ve emek vermesi diğeri ile alanında profesyonel olan web yazılım ekibiyle çalışmasıdır. Web yazılım, web server olarak bilinen sunucu içerisinde olan yazılımların tümünü anlatan addır.

Lakin benim bahsettiğim yazılım web sitenizde bulunmasını istediğiniz eklentilerin ve kontrollerin bütünü anlamını taşımaktadır. Örnek olarak bir web sitesiyaptırıyorsunuz, web sitenizde bir yönetim paneli olmasını istiyorsunuz. Yönetim için panele girdiğinizde, sitenin içeriğini değiştirebilmek, kullanıcıları kontrol edebilmek, yeni yazılar ya da sayfalar eklemek gibi özellikler olmasını istiyorsunuz. İşte bu noktada ihtiyacınız olan web yazılımdır.Web tasarım tek başına çok şey ifade etmez ama yazılım ile birlikte yapıldığında, kullanılabilirlik anlamında ekstra güçlü bir siteye sahip olursunuz. Web yazılım yapan kişilerle çalışmanız sizin için iyi olacaktır.

Web Yazılım Nerede kullanılır ?

Web yazılım web sitenizde farklı özellikler istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, projeniz hem daha kaliteli hem de yönetilebilir olacaktır. Web yazılımcılar size bir şablon hazırlayıp, isteklerinize göre bu şablonu düzenleyeceklerdir. Unutmamalısınız ki; web sitesinde erişilebilirlik ne kadar üst seviye olur ise o kadar faydalı kullanım sağlayacaktır.

Web Yazılım Yaptırmalımıyım ?

Web yazılımı yaptırıp yaptırmamak projeniz ya da beklentilerinizle alakalı gelişmektedir. Eğer kendi firmanız için web sitesi düşünüyorsanız, bu tür web sitelerinde yazılımcılar ile çalışmak son derece etkili sonuçlar verecektir. Lakin bir site yaptırıp içerisine herhangi birşey eklemeden sürekli sabit halde kalacak yazılar düşündüğünüzde o zaman ihtiyacınızın fazlası olacaktır. Web yazılımcı ile çalışmak web sitesi fiyatını yükseltecektir. Özelliklere göre fiyat yükseleceğinden, fiyat bilgisi konusunda şaşkınlıklar yaşamanız da normaldir. Fakat web yazılımı işi uzun süreli ve dikkat gerektiren iş olduğundan, bir kere yaptırıp arkanıza bakmayacağınız şekilde siteler almaya dikkat ediniz. Zira ucuza site yaptırayım diye her gün telefon trafiği yaptığınız bir işten memnun olmazsınız. Yanlış yapılan kodlama ile Google gibi arama motorlarında daha alt sıralarda görünürsünüz.

SİZİ ARAYALIMKURUMSALYAZILIM

Planlama ve iş süreçleri kurumsal ihtiyaç ve hedeflerinizi belirleyerek firmanızın sorunlarına çözümler bulmak size çeviklik ve esneklik kazandırır.

Devamı

WEB TASARIM

Kurumsal ihtiyaçlarınız için sizlere uygun web tasarım fiyatları ve tam ihtiyacınıza yönelik yeni nesil çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Devamı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ

Siparişten,üretim,muhasebe ve finansa kadar tüm operasyonları bir bütün olarak yeniden tasarlanıp, mevcut sistemlere entegre çözümler üretir.

Devamı

SUNUCU HİZMETLERİ

Veri Merkezi dizaynı konusunda uzmanlığımız sayesinde yeni kurmayı düşündüğünüz veya mevcut bulunan Veri Merkeziniz için çözümler sunuyoruz.

Devamı

MUTLU MÜŞTERİLER

Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

MÜSİAD olarak Gelişimsoft Yazılım ile 4 Yıla yakın bir zamandır çalışmaktayız. Bize bu süre zarfında göstermiş oldukları anlayış ve sabır için teşekkür ederiz.

Oğuz ÖZCAN - MÜSİAD

Ak Karınca Yazılım olarak yaklaşık 6 senedir Gelişimsoft ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız ve çok memnunuz. Çözüm odaklı çalışanları ve kaliteli destek hizmetleri için Gelişimsoft Yazılıma teşekkür ediyorum.

Serdar ATAOĞLU - Ak Karınca Yazılım

Restrountımıza gelen ziyaretçilerin geri bildirimlerini excel ortamında tutuyor ve sorgulamada çok sorun yaşıyorduk, Gelişimsoft ile çalışmaya başladıktan sonra işlerimizi %80 oranında kolaylaştırdılar.

Hasan KANALICI - Ramazan Bingöl Group

E-Ticaret'te başarıyı işi ehline vererek yakaladık. Çok kısa sürede google arama motorunda ilk sırada çıkartarak, SEO konusunda uzman olduklarınıda gösterdiler. Gelişimsoft ekibine teşekkürler.

Ali Halit DEMİRTAŞ - AHD Dış Ticaret A.Ş.

Üst