Gelişimsoft Yazılım - Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web Tasarım Nedir ?

Web tasarım 21.Yüzyılın en büyük iki yeniliğinden birisi olan internetin görsel yüzüdür. İnternet web tasarımı ile birlikte günümüzde bilgi paylaşımının ve araştırmanın en etkili kanallarından biri haline gelmiştir.İnternetin en büyük avantajı hem servis sağlaması hem servis alabilmesidir. Bu sebeple diğer iletişim kanallarına oranla çok daha hesaplı ve etkilidir. Web siteleri kurumların veya bireylerin kesintisiz erişilebilen tanıtım ve iletişim kanallarıdır. Web sayfanızda şirketiniz veya şahsınız adına tüm verileri toplayabilir hedef kitlenize broşür ve formlar gönderebilirsiniz. Web siteleri belirlenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanır. İnternet kullanıcıları genel olarak aradıkları konuları arama motorları üzerinden ararlar. Bu sebeple web sitelerinin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz. Rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasında ön sıralarda yer alabilmek için web sitelerinin tasarım kalitesi ve kolay kullanılabilirliği rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Web tasarım birçok internet kullanıcısı tarafından görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanmaktadır. Fakat bu tanım tam olarak web tasarım kavramının anlamını yansıtmamaktadır. Web tasarımları içerik, görsel tasarım entegrasyonu ile oluşur. Web site tasarımlarında uyulması gereken en önemli ölçüt içerik ve tasarımın birbirini tamamlamasıdır.

Seo Nedir? (Arama Motorlarına Uyumlu Web Sitesi)

Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin ilk harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO’nun amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.E-Ticaret Ürün Özellikleri

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel web tasarımı, şirketinizin hizmet ve ürünlerinizin mükemmel sunulması için en önemli araçtır. Birçok müşteri kurumunuz hakkındaki bilgiye web sitenize ziyaret edip, tasarımınıza bakarak ulaşır.

Kurumsal Web Tasarımı

Şirketin kurumsallığını gösteren unsurlar, %100 dinamik olması, Sosyal Medya sayfa tasarımlarınında ön planda olduğu projeler kurumsal web tasarımlarıdır. Kurumsal kimilik ile birlikte yol alınması gerekmektedir.

Mikro Web Tasarımı

Kelime olarak küçük ve hatta mini anlamına gelen 4 veya 5 sayfalık web tasarımı projeleridir. Mikro site ile bir ürünü veya bir organizasyon ile ilgili bir web tasarımı modelidir şeklinde adlandırabiliriz.

Portal Web Tasarım

Sektörel bilgi başta olmak üzere belli bir konu üzerinde yoğunlaşmış çok fazla içerik barındıran web tasarımı projelerine portal denir. Portal en önemli ayağı ise mükemmel bir tasarıma ve renk uyumuna sahip olmasıdır.

Hazır Web Çözümleri

Kurumuna özel web tasarımı yaptırma ihtiyacı duymayanların en basit çözümlerindendir. Özel web tasarımına oranla çok daha hızlı bir şekilde biter. Zamanlama son derece kısa olduğu için maliyet çok daha düşük olur.

Yıllık Bakım

Bakım anlaşması ile güncellemeleriniz Gelişimsoft tarafından gerçekleştirilir. SEO ya uygun, editör kontrolünde, görselleriniz grafiker ekibi tarafından web projesine uyumlu hale getirilip güncelleme işlemleriniz gerçekleştirilir.

SİZİ ARAYALIMKURUMSALYAZILIM

Planlama ve iş süreçleri kurumsal ihtiyaç ve hedeflerinizi belirleyerek firmanızın sorunlarına çözümler bulmak size çeviklik ve esneklik kazandırır.

Devamı

WEB TASARIM

Kurumsal ihtiyaçlarınız için sizlere uygun web tasarım fiyatları ve tam ihtiyacınıza yönelik yeni nesil çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Devamı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ

Siparişten,üretim,muhasebe ve finansa kadar tüm operasyonları bir bütün olarak yeniden tasarlanıp, mevcut sistemlere entegre çözümler üretir.

Devamı

SUNUCU HİZMETLERİ

Veri Merkezi dizaynı konusunda uzmanlığımız sayesinde yeni kurmayı düşündüğünüz veya mevcut bulunan Veri Merkeziniz için çözümler sunuyoruz.

Devamı

MUTLU MÜŞTERİLER

Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

MÜSİAD olarak Gelişimsoft Yazılım ile 4 Yıla yakın bir zamandır çalışmaktayız. Bize bu süre zarfında göstermiş oldukları anlayış ve sabır için teşekkür ederiz.

Oğuz ÖZCAN - MÜSİAD

Ak Karınca Yazılım olarak yaklaşık 6 senedir Gelişimsoft ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız ve çok memnunuz. Çözüm odaklı çalışanları ve kaliteli destek hizmetleri için Gelişimsoft Yazılıma teşekkür ediyorum.

Serdar ATAOĞLU - Ak Karınca Yazılım

Restrountımıza gelen ziyaretçilerin geri bildirimlerini excel ortamında tutuyor ve sorgulamada çok sorun yaşıyorduk, Gelişimsoft ile çalışmaya başladıktan sonra işlerimizi %80 oranında kolaylaştırdılar.

Hasan KANALICI - Ramazan Bingöl Group

E-Ticaret'te başarıyı işi ehline vererek yakaladık. Çok kısa sürede google arama motorunda ilk sırada çıkartarak, SEO konusunda uzman olduklarınıda gösterdiler. Gelişimsoft ekibine teşekkürler.

Ali Halit DEMİRTAŞ - AHD Dış Ticaret A.Ş.

Üst