Gelişimsoft Yazılım - Sunucu Çözümleri

Sunucu Çözümleri

Bulut Bilişim

Bulut Bilişim, tüm dünyada iş yapış şeklini değiştiren, bilgi teknolojileri (IT) altyapı yatırımlarını yeniden yapılandıran bir yöntem olarak küresel ölçekte pek çok önde gelen şirketin hayatlarındaki yerini çoktan aldı. Gelişimsoft, işte bu vizyonu Türkiye’de, %100 yerli sermayeyle ve 7/24 mühendis desteği sunarak IT altyapılarına önem veren firmaların hayatını değiştirme misyonuyla yoluna devam ediyor.

Bulut Bilişim, bizim tarifimizle, iş yapış metodolojisini değiştirmektir. İhtiyacınız olan tüm bilgi teknolojileri araçlarına, hem istediğiniz performansta, hem de hiçbir yatırım yapmadan sahip olursunuz. Üstelik tüm araçlarınızı hiç yerinizden kalkmadan gözlemleyip, yanı başınızdaymış gibi müdahale edebilirsiniz.

  • Daha az sermaye yatırımı.
  • Bilgi Teknolojileri bakım ve destek maliyetlerinin %90’a varan bir oranda azalması.
  • Sistemlerin ve uygulamaların daha hızlı devreye alınabilmesi.
  • Daha zengin kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti.

Bulut Bilişim tüm bunları IaaS, SaaS ve PaaS ana kategorileri altında gerçekleştirir.

Infrastructure as a Service (IaaS)
IaaS sunucu, yazılım, veri merkezi ya da ağ cihazları için yatırım yapmadan, tüm bunları, bir bütün olarak dış kaynak kulanımı yoluyla faydalanabilmenizi sağlar. Bu sayede ihtiyacınız olan donanım platformu, satın almadan kiralama yöntemiyle kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Platform as a Service (PaaS)
Kullanıcıların üzerinde uygulamalarını geliştirebileceği bir servis sunan PaaS, firmaların altyapı gereksinimlerini karşılayarak, işletim sistemi ve donanım ihtiyaçlarını karşılar ve uygulama geliştiricilere benzersiz fırsatlar sunar.

Software as a Service (SaaS)
SaaS, web tabanlı kurumsal veya son kullanıcıya hitap eden yazılımların web üzerinden kullanılmasını sağlar. Bu alanda kurumlar CRM, ERP, insan kaynakları v.b. yazılımları web arayüzü üzerinden başka yazılıma gerek duymaksızın kontrol edebilir.Erişim Hizmetleri

Gelişimsoft Erişim Hizmetleri sayesinde müşterilerine daha esnek ve en önemlisi çok daha düşük maliyetlerle geleneksel Geniş Alan Ağı (WAN) çözümlerinin tüm işlevlerini yerine getiren hizmetler vermektedir.
Bu hizmetlerle, sadece büyük kuruluşların değil küçük ve orta ölçekli firmaların da ofislerini, bayilerini, iş ortaklarını kolayca ve ekonomik yoldan birbirine bağlayarak veri iletişimi sağlama ihtiyaçlarını karşılar. Farklı bölgelerde bulunan ofisleri, bayi, müşteri, acente veya distribütörleriyle sürekli veri iletişimi kurmak isteyen firmalara VPN Hizmetleri sunan Gelişimsoft, kendi işlettiği yaygın ve güvenilir ağı üzerinden son derece kolay yönetim imkânı tanıyan erişim hizmetleri sunmaktadır.

Gelişimsoft tarafından sunulan Erişim Hizmetleri

  • Metro Ethernet
  • Noktadan Noktaya Metro Ethernet
  • Noktadan Noktaya G.SHDSL

SİZİ ARAYALIMKURUMSALYAZILIM

Planlama ve iş süreçleri kurumsal ihtiyaç ve hedeflerinizi belirleyerek firmanızın sorunlarına çözümler bulmak size çeviklik ve esneklik kazandırır.

Devamı

WEB TASARIM

Kurumsal ihtiyaçlarınız için sizlere uygun web tasarım fiyatları ve tam ihtiyacınıza yönelik yeni nesil çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Devamı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ

Siparişten,üretim,muhasebe ve finansa kadar tüm operasyonları bir bütün olarak yeniden tasarlanıp, mevcut sistemlere entegre çözümler üretir.

Devamı

SUNUCU HİZMETLERİ

Veri Merkezi dizaynı konusunda uzmanlığımız sayesinde yeni kurmayı düşündüğünüz veya mevcut bulunan Veri Merkeziniz için çözümler sunuyoruz.

Devamı

MUTLU MÜŞTERİLER

Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar
Referanslar

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

MÜSİAD olarak Gelişimsoft Yazılım ile 4 Yıla yakın bir zamandır çalışmaktayız. Bize bu süre zarfında göstermiş oldukları anlayış ve sabır için teşekkür ederiz.

Oğuz ÖZCAN - MÜSİAD

Ak Karınca Yazılım olarak yaklaşık 6 senedir Gelişimsoft ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız ve çok memnunuz. Çözüm odaklı çalışanları ve kaliteli destek hizmetleri için Gelişimsoft Yazılıma teşekkür ediyorum.

Serdar ATAOĞLU - Ak Karınca Yazılım

Restrountımıza gelen ziyaretçilerin geri bildirimlerini excel ortamında tutuyor ve sorgulamada çok sorun yaşıyorduk, Gelişimsoft ile çalışmaya başladıktan sonra işlerimizi %80 oranında kolaylaştırdılar.

Hasan KANALICI - Ramazan Bingöl Group

E-Ticaret'te başarıyı işi ehline vererek yakaladık. Çok kısa sürede google arama motorunda ilk sırada çıkartarak, SEO konusunda uzman olduklarınıda gösterdiler. Gelişimsoft ekibine teşekkürler.

Ali Halit DEMİRTAŞ - AHD Dış Ticaret A.Ş.

Üst